NSD POWER LIGHT BALL ze światłem LED

77,99 zł
Brutto

NSD POWER LIGHT BALL ze światłem LED

Kolor
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

Zasady bezpieczeństwa transakcji są zawarte w reulaminie oraz polityce prywatności

  Zasady dostawy

Zakupione przedmioty są dostarczane przez Pocztę Polską lub inPoost.

  Zasady zwrotu

Kliknij (tutaj) aby zapoznać się z zasadami zwrotów. Zasady zwrotów są opisane w art 10 regulaminu.

Produkt jest chroniony patentami:

NIEMCY : Nr.202012103794.7

USA: No.8,449,436

U.K: GB 2440513

TAIWAN: NO.M456835

JAPAN: No.3127440

CHINA: ZL 201220665570.9

NSD POWER® SPORT BALL for wrist

LED LIGHT niebieski

ORYGINALNY PRODUKT FIRMY NSD NAZWA MARKI NA PRODUKCIE

wyważany komputerowo!!!

  • Model: LIGHT BLUE (niebieski LED)
  • Seria: 688 L
  • Kolor korpusu: Niebieski
  • Kolor rotora: Żółty
  • Światło: TAK niebieskie LED
  • Autostart: NIE
  • Generowana siła: 28,660 kg przy 10 000 obr/min
  • Licznik: NIE

688L jest to nowy model zastępujący 188L. Produkty 688 są bardziej ciche i odporne na uszkodzenia w porównaniu do poprzedniego modelu. Produkty serii 688 łatwo odróżnić po charakteropatycznych wzmocnieniach w górnej części kuli

Fabrycznie nowy i oryginalnie zapakowany

NSA POWER® SPORT BALL for wrist LIGHT blue ( z niebieskim światłem LED)

NSD POWER® Sport BALL for wrist znany na całym świecie produkt do treningu dłoni, nadgarstków ,przedramion. Używany przez sportowców, muzyków i innych profesjonalistów w celu uzyskania pewnego uścisku został wynaleziony w Stanach Zjednoczonych przez NASA do treningu astronautów w stanie nieważkości. Inżynierowie wspólnie z terapeutami stworzyli NSD POWER® SPORT BALL for wrist dodatek treningowy który wykorzystuje siłę odśrodkową.

NSD POWER® SPORT BALL for wrist to wysoce zaawansowane technicznie urządzenie, dzięki wykorzystaniu starannego procesu technologicznego i nowoczesnego, skomputeryzowanego miernictwa, możliwe było tak dokładne wykonanie wewnętrznego rotora, że jest on w stanie osiągnąć prędkość 15 000 obrotów na minutę bez generowania wibracji. Egzemplarze sprzedawane przez nas są wyważane komputerowo.

Siła odśrodkowa sprawia że obciążenie jakie można uzyskać przy pomocy tego przyrządu treningowego wynosi 28,66 kg przy 10 000 obr/min! Żaden inny przyrząd nie może się równać z naszym NSD POWER® SPORT BALL for wrist.

Zestaw zawiera:

-Paragon

-Instrukcje obsługi w języku polskim

-Fabryczne opakowanie

-Oryginalny NSD POWER® SPORT BALL for wrist LIGHT Blue LED

NSD Power 688L

Wersja Light ( Oznaczenie L) – Jest to wersja wyposażona w diody LED. Diody zaczynają świecić po osiągnięciu obrotów rotora. Ta wersja nie wymaga baterii. Energia jest wytwarzana bezpośrednio przez wirnik. Charakterystyczną cechą oryginalnych kul NSD Power Light jest opaska w kolorze białym. Umożliwi ona przenikanie światła przez całą powierzchnie sfery.

Seria 688 jest to seria która zastąpiła serie 188. Główną ideą przy projektowaniu nowej wersji było zwiększenie odporności kuli na uszkodzenia spowodowane upadkiem. Wersje 688 można rozpoznać po charakterystycznych wzmocnieniach w górnej części sfery.

NSD Power – Oryginalne produkty które zostały opatentowane w wielu krajach są wytwarzane pod marką NSD. W dolnej części plastikowych kul znajdziesz logo NSD. NSD produkuje też kule dla wielu firm które sprzedają je pod różnymi markami własnymi. Możliwe że oprócz marki NSD Power spotkałeś się również z wersją NSD Spinner.

Kolor obudowy – wersja LIGHT występuje w trzech kolorach: Niebieskim, Amber i Zielonym.  Rotor wersji 688L jest zawsze żółty

Jak rozpoznać oryginał ?

Na każdym oryginalnym produkcie serii 688 znajduje się oznaczenie NSD. Szukaj tego znaku na dolnej części sfery.

NSD Power
688L

Opis

Spsób startu
Linka
Kolor rotora
Żółty
Dźwięk
Nie
Światło LED
Tak

Specyficzne kody

ean13
5907699064106